شماره ارتباطی برای مشاوره رایگان با اساتید(شنبه تا پنج شنبه بین ساعات 11 الی 13 و 18 الی 20) : 021-28423736
دسته بندی سایت

پرسش و پاسخ های متداول

پاسخ برخی از سوالات پر تکرار برای دانشجویان انگلیش جی تی آی

بله، شما می توانید بدون دادن امتحان تعیین سطح و به انتخاب خود از دوره ی مد نظر خود شروع کنید.

خیر، در صورتی که شما تمرینات و تکالیف مربوط به درس را انجام دهید و به تایید پشتیبان مورد نظر برسد با فعال شدن لینک ویدیو درس بعد شما می توانید به درس بعدی بروید.

بله، شما پس از دانلود ویدئو می توانید آن را به دفعات ببینید و هیچ محدودیتی در تعداد دفعات دیدن ویدئوها وجود ندارد.

توجه داشته باشید کلیه دوره های ما پشتیبانی یکساله بهره مند هستند. و شما یکسال برای گذراندن دوره استاد را در کنار خود دارید. همینطور در دوره های آیلتس بعد از اتمام تمامی دروس آیلتس 2 و شروع به تست زنی زیر نظر استاد، استاد پشتیبان شما تا روز آزمون موظف به پشتیبانی شما در قالب ارسال ریپورت تست زنی ها از سمت شم و ارائه راهکار برای بهبود نمره از سمت استاد هستند.

در صورت عدم اتمام دوره در زمان یکساله ، شما می توانید با 80 درصد مبلغ دوره  آن را تمدید کنید.

"دقت کنید در دوره های آیلتس در صورت عدم اتمام ویدیوهای دروس دوره ها در زمان گفته شده و اتمام زمان پشتیبانی، پشتیبانی شما قطع خواهد شد."

بله، شما بعد از دانلود میتوانید ویدیوهارا در چند سیستم مختلف و در هر زمانی که بخواهید به هر تعدادی که نیاز باشد مشاهده کنید.

شما بعد از ثبت نام و خرید دوره فقط میتوانید درس اول دوره را دانلود کنید، لینک دانلود دروس بعدی برای شما فعال نیستند که توسط پشتیبان در صورت صلاحدید(انجام تمامی تکالیف و امتحانات) فعال میگردند. همینطور در دوره هایی که تکلیف برای شما در نظر گرفته نشده، با قبولی در امتحان انتهایی هر درس به صورت اتوماتیک لینک ویدیو بعد برای شما فعال خواهد شد.

خیر، بعد از دانلود ویدیو میتوانید به صورت آفلاین، در هر سیستم و هر زمان و مکانی هرچندبار که بخواهیید میتوانید ویدیوهارا تماشا کنید.

بله، ویدیوها با فرمت .mp4 که یک فرمت استاندارد است در اختیار شما برای دانلود قرار داده می شود. و شما ویدیوهارا در تمامی دستگاه های پخش ویدیو میتوانید ببینید.

بله، ویدیوها با فرمت .mp4 که یک فرمت استاندارد است در اختیار شما برای دانلود قرار داده می شود. و شما ویدیوهارا در تمامی دستگاه های پخش ویدیو میتوانید ببینید.

ویدیوها با فرمت استاندارد به شما برای دانلود داده می شود. از این رو شما میتوانید آن ها را در اختیار دیگران بگذارید. اما در نظر بگیرید این ویدیوها نتیجه تلاش های شبانه روزی تیم جی تی آی میباشد. و از نظر اخلاقی و قانونی اینکار اشتباه بوده و تیم جی تی آی از شما بابت عدم انجام این کار غیر اخلاقی پیشاپیش تشکر می کند.

همچنین در نظر داشته باشید در سیستم آموزشی جی تی آی به قدرت میتوان گفت مهم ترین امر در مسیر یادگیری شما انجام تکالیف و تصحیح توسط پشتیبان می باشد، و ویدیوها به تنهایی نمیتوانند باعث یادگیری صحیح شما باشند.

هزینه دوره تا 72 ساعت پس از خرید دوره قابل استرداد می باشد.

خیر، تمام تلاش ما این است که پاسخ گوی تمام سوالات شما در بخش پشتیبانی باشیم.

بله، اما در صورتی که سطح شما به هر دلیلی مطابق با دوره ای که انتخاب کرده اید نباشد می توانید پس از مشاوره با پشتیبان نسبت به تغییر دوره خود اقدام کنید.

در مورد دوره های (IELTS) این امکان وجود دارد ولی در مورد دوره های عمومی توصیه نمی شود. البته در کنار دوره های آیلتس و یا عمومی شما میتوانید از دوره های مکمل مانند دوره ی گرامر یا دوره ی افعال و یا دوره های فیلم جهت افزایش وسعت و عمق یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنید.

بله، ولی اکیدا توصیه می شود در صورت قبولی در هر سطحی از ابتدای دوره آغاز کنید زیرا دید جامع تری نسبت به دوره پیدا می کنید و مطالب به صورت به هم پیوسته در اختیار شما خواهد بود.

بله، روند آموزشی در سطح مبتدی (Starter) کاملا مشابه به دوره های پولی جی تی آی می باشد. این سطح به طور کامل که شامل ویدیو ها، پشتیبانی، تکالیف می باشد در اختیار شما قرار دارد.

خیر، بسته های (Speaking) و (Writing) نیاز به امتحان تعیین سطح ندارند و شما می توانید به صورت جداگانه نسبت به تهیه این بسته ها اقدام کنید.

بله،شما می توانید به عنوان مثال فقط دوره Speaking  را جهت تقویت این مهارت به طور جداگانه خریداری کنید.

اگر سطح عمومی زبان شما  سطح Intermediate  و بالاتر باشد می توانید وارد دوره های IELTS  بشوید . ولی اگر سطح شما پایین تر از Intermediate  باشد بهتر است دوره عمومی را بگذرانید و پس از آمادگی لازم وارد دوره های IELTS  شوید. و یا در صورت محدود بودن زمان می توانید با مشاوران ما در مورد انتخاب دوره ی مناسب به نسبت هدف و شرایطتان بهتر تصمیم بگیرید.

خیر، تمام دوره های ما به صورت مجازی می باشند.

خیر، سیستم آموزشی جی تی آی توانسته است در بستر آنلاین یک کلاس خصوصی تعاملی با عدم محدودیت زمانی و تکرار مطالب تدریس شده را برای شما فراهم کند، و با اعتقاد بر موثر بودن این سیستم نسبت به کلاس های خصوصی و حضوری، در کنار این سیستم،کلاس های حضوری و خصوصی برگزار نمی کند.