شماره ارتباطی برای مشاوره رایگان با اساتید(شنبه تا پنج شنبه بین ساعات 11 الی 13 و 18 الی 20) : 021-28423736
دسته بندی سایت
سوالات متداول

پاسخ برخی از سوالات پر تکرار برای دانشجویان انگلیش جی تی آی

بله، شما می توانید بدون دادن امتحان تعیین سطح و به انتخاب خود از دوره ی مد نظر خود شروع کنید.

خیر، در صورتی که شما تمرینات و تکالیف مربوط به ویدئو را انجام دهید و به تایید پشتیبان مورد نظر برسد شما می توانید با گرفتن کد مربوط به سراغ میدئو بعدی بروید.

بله، شما پس از دانلود ویدئو می توانید آن را به دفعات ببینید و هیچ محدودیتی در تعداد دفعات دیدن ویدئوها وجود ندارد.

توجه داشته باشید کلیه دوره های ما پشتیبانی یکساله بهره مند هستند. و شما یکسال برای گذراندن دوره استاد را در کنار خود دارید. همینطور در دوره های آیلتس بعد از اتمام آیلتس 2 و شروع به تست زنی زیر نظر استاد، استاد پشتیبان شما تا روز آزمون موظف به پشتیبانی شما هستند.

در صورت عدم اتمام دوره در زمان یکساله ، شما می توانید با مبلغ کمتری دوره را تمدید کنید.

در مورد دوره های (IELTS) این امکان وجود دارد ولی در مورد دوره های عمومی توصیه نمی شود. البته در کنار دوره های آیلتس و یا عمومی شما میتوانید از دوره های مکمل مانند دوره ی گرامر یا دوره ی افعال و یا دوره های فیلم جهت افزایش وسعت و عمق یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنید.

خیر، هر کاربر فقط قادر است ویدئو ها را بر روی دو دستگاه مشاهده کند و در صورت استفاده از کد فعال سازی هر ویدیو در دو دستگاه، کد فعال سازی منقضی شده و ویدیو را برای دستگاه دیگری فعال نمی کند.

ویدیو ها کد گذاری شده و تنها در پلیر مخصوص مجموعه جی تی آی قابل مشاهده هستند. با دانلود نرم افزار ویندوز و یا اندروید از صفحه ی اصلی می توانید ویدیو هارا مشاهده کنید.

شما بعد از ثبت نام و خرید دوره می توانید تمامی ویدیو های آن دوره را دانلود کنید، اما برای مشاهده نیاز به کد فعال سازی آن ویدیو دارید که توسط پشتیبان در صورت صلاحدید(انجام تمامی تکالیف و امتحانات) در اختیار شما قرار می گیرد. همینطور در دوره هایی که تکلیف برای شما در نظر گرفته نشده، با قبولی در امتحانات میتوانید به صورت خودکار کد فعال سازی ویدیو بعدی را به دست بیاورید.

خیر، بعد از در اختیار قرار دادن کد فعال سازی ویدیو توسط پشتیبان، شما بعد از یک بار وارد کردن کد فعال سازی می توانید به دفعات ویدیو را بدون نیاز به کد فعال سازی مشاهده کنید.

خیر، یکبار بعد از گرفتن کد فعال سازی ویدیو از پشتیبان کافیست در زمان وارد کردن کد فعال سازی آنلاین باشید تا کد فعال سازی با سرور تطابق داده شود، بعد از آن می توانید ویدیو را به صورت آفلاین به دفعات مشاهده کنید.

این امکان برای گوشی های اندروید وجود دارد، شما با دانلود ویدیوهای مخصوص اندروید و پلیر اختصاصی GTI می توانید در گوشی اندروید خود ویدیوها را مشاهده کنید، اما به دلیل تحریم های اپل بر روی نرم افزارهای ایرانی، این امر روی سیستم عامل IOS امکان پذیر نیست.

خیر، فعلا این امکان در دسترس نیست، و شما نمی توانید به صورت مستقیم ویدیوها را در سیستم عامل مک مشاهده کنید ولی با نصب یک ویندوز مجازی روی سیستم عامل مک با استفاده از نرم افزارهایی مانند (vmware fusion و یا desktop parallel و ...) میتوانید ویدیوها را تماشا کنید.

ویدیو ها رمزنگاری شده و فقط در کامپیوتر ویا تلفن همراه شما قابل مشاهده هستند، و در صورت استفاده از نرم افزارهای ضبط صفحه ، قسمت حقوقی گروه آموزشی جی تی آی، از طریق کدی که در تمام مدت ویدیو به صورت هایلایت و چرخشی در صفحه قرار دارد شما را متهم بر عدم رعایت قانون دانسته و با پیگرد قانونی مواجه خواهید شد.

در نظر داشته باشید در سیستم آموزشی جی تی آی به قدرت میتوان گفت مهم ترین امر در مسیر یادگیری شما انجام تکالیف و تصحیح توسط پشتیبان می باشد، و ویدیوها به تنهایی نمیتوانند باعث یادگیری صحیح شما باشند.

هزینه دوره تا 72 ساعت پس از خرید دوره قابل استرداد می باشد.

خیر، تمام تلاش ما این است که پاسخ گوی تمام سوالات شما در بخش پشتیبانی باشیم.

بله، اما در صورتی که سطح شما به هر دلیلی مطابق با دوره ای که انتخاب کرده اید نباشد می توانید پس از مشاوره با پشتیبان نسبت به تغییر دوره خود اقدام کنید.

در مورد دوره های (IELTS) این امکان وجود دارد ولی در مورد دوره های عمومی توصیه نمی شود. البته در کنار دوره های آیلتس و یا عمومی شما میتوانید از دوره های مکمل مانند دوره ی گرامر یا دوره ی افعال و یا دوره های فیلم جهت افزایش وسعت و عمق یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنید.

بله، ولی اکیدا توصیه می شود در صورت قبولی در هر سطحی از ابتدای دوره آغاز کنید زیرا دید جامع تری نسبت به دوره پیدا می کنید و مطالب به صورت به هم پیوسته در اختیار شما خواهد بود.

بله، روند آموزشی در سطح مبتدی (Starter) کاملا مشابه به دوره های پولی جی تی آی می باشد. این سطح به طور کامل که شامل ویدیو ها، پشتیبانی، تکالیف می باشد در اختیار شما قرار دارد.

خیر، بسته های (Speaking) و (Writing) نیاز به امتحان تعیین سطح ندارند و شما می توانید به صورت جداگانه نسبت به تهیه این بسته ها اقدام کنید.

بله،شما می توانید به عنوان مثال فقط دوره Speaking  را جهت تقویت این مهارت به طور جداگانه خریداری کنید.

اگر سطح عمومی زبان شما  سطح Intermediate  و بالاتر باشد می توانید وارد دوره های IELTS  بشوید . ولی اگر سطح شما پایین تر از Intermediate  باشد بهتر است دوره عمومی را بگذرانید و پس از آمادگی لازم وارد دوره های IELTS  شوید. و یا در صورت محدود بودن زمان می توانید با مشاوران ما در مورد انتخاب دوره ی مناسب به نسبت هدف و شرایطتان بهتر تصمیم بگیرید.

خیر، تمام دوره های ما به صورت مجازی می باشند.

خیر، سیستم آموزشی جی تی آی توانسته است در بستر آنلاین یک کلاس خصوصی تعاملی با عدم محدودیت زمانی و تکرار مطالب تدریس شده را برای شما فراهم کند، و با اعتقاد بر موثر بودن این سیستم نسبت به کلاس های خصوصی و حضوری، در کنار این سیستم،کلاس های حضوری و خصوصی برگزار نمی کند.