شماره تماس شماره ارتباطی با اساتید برای مشاوره ی درسی (همه روزه ساعات 11 الی 13 و 18 الی 20): 28423736-021
دسته بندی سایت
پاسخ برخی از سوالات پر تکرار برای دانشجویان اینگلیش جی تی آی

1 - آیا می توان بدون امتحان تعیین سطح از ابتدای دوره ها آغاز کرد؟

بله، شما می توانید بدون دادن امتحان تعیین سطح و به انتخاب خود از دوره ی مد نظر خود شروع کنید.

2 - آیا محدودیتی در دیدن تعداد ویدئو در طول 24 ساعت وجود دارد؟

خیر، در صورتی که شما تمرینات و تکالیف مربوط به ویدئو را انجام دهید و به تایید پشتیبان مورد نظر برسد شما می توانید با گرفتن کد مربوط به سراغ میدئو بعدی بروید.

3 - 13. آیا می توان یک ویدئو را بیش از یک بار دید؟

بله، شما پس از دانلود ویدئو می توانید آن را به دفعات ببینید و هیچ محدودیتی در تعداد دفعات دیدن ویدئوها وجود ندارد.

4 - در صورت اتمام زمان تعیین شده برای دوره توسط وبسایت و عدم اتمام دروس توسط کاربر چه باید کرد؟

توجه داشته باشید کلیه دوره های ما پشتیبانی یکساله بهره مند هستند. و شما یکسال برای گذراندن دوره استاد را در کنار خود دارید. همینطور در دوره های آیلتس بعد از اتمام آیلتس 2 و شروع به تست زنی زیر نظر استاد، استاد پشتیبان شما تا روز آزمون موظف به پشتیبانی شما هستند.

در صورت عدم اتمام دوره در زمان یکساله ، شما می توانید با مبلغ کمتری دوره را تمدید کنید.

5 - آیا می توان همزمان در چند دوره به صورت موازی ثبت نام کرد؟

در مورد دوره های (IELTS) این امکان وجود دارد ولی در مورد دوره های عمومی توصیه نمی شود. البته در کنار دوره های آیلتس و یا عمومی شما میتوانید از دوره های مکمل مانند دوره ی گرامر یا دوره ی افعال و یا دوره های فیلم جهت افزایش وسعت و عمق یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنید.

6 - آیا می توان ویدئو ها را در چند کامپیوتر مختلف دید؟

خیر، هر کاربر فقط قادر است ویدئو ها را بر روی دو دستگاه مشاهده کند و در صورت استفاده از کد فعال سازی هر ویدیو در دو دستگاه، کد فعال سازی منقضی شده و ویدیو را برای دستگاه دیگری فعال نمی کند.

7 - فرمت ویدیو ها .gti و .gtiv است ، با کدام نرم افزار ویدیو ها قابل مشاهده هستند؟

ویدیو ها کد گذاری شده و تنها در پلیر مخصوص مجموعه جی تی آی قابل مشاهده هستند. با دانلود نرم افزار ویندوز و یا اندروید از صفحه ی اصلی می توانید ویدیو هارا مشاهده کنید.

8 - آیا من می توانم تمام ویدیو های یک دوره را دانلود و مشاهده کنم؟

شما بعد از ثبت نام و خرید دوره می توانید تمامی ویدیو های آن دوره را دانلود کنید، اما برای مشاهده نیاز به کد فعال سازی آن ویدیو دارید که توسط پشتیبان در صورت صلاحدید(انجام تمامی تکالیف و امتحانات) در اختیار شما قرار می گیرد. همینطور در دوره هایی که تکلیف برای شما در نظر گرفته نشده، با قبولی در امتحانات میتوانید به صورت خودکار کد فعال سازی ویدیو بعدی را به دست بیاورید.

9 - آیا برای هر بار مشاهده ویدیو باید از پشتیبان کد فعال سازی ویدیو را بگیرم؟

خیر، بعد از در اختیار قرار دادن کد فعال سازی ویدیو توسط پشتیبان، شما بعد از یک بار وارد کردن کد فعال سازی می توانید به دفعات ویدیو را بدون نیاز به کد فعال سازی مشاهده کنید.

10 - آیا باید برای دیدن ویدیو ها آنلاین باشم؟

خیر، یکبار بعد از گرفتن کد فعال سازی ویدیو از پشتیبان کافیست در زمان وارد کردن کد فعال سازی آنلاین باشید تا کد فعال سازی با سرور تطابق داده شود، بعد از آن می توانید ویدیو را به صورت آفلاین به دفعات مشاهده کنید.

11 - آیا می توانم ویدیو ها را در گوشی موبایلم مشاهده کنم؟

این امکان برای گوشی های اندروید وجود دارد، شما با دانلود ویدیوهای مخصوص اندروید و پلیر اختصاصی GTI می توانید در گوشی اندروید خود ویدیوها را مشاهده کنید، اما به دلیل تحریم های اپل بر روی نرم افزارهای ایرانی، این امر روی سیستم عامل IOS امکان پذیر نیست.

12 - آیا می توانم در سیستم عامل مک ویدیو های شما را مشاهده کنم؟

خیر، فعلا این امکان در دسترس نیست، و شما نمی توانید به صورت مستقیم ویدیوها را در سیستم عامل مک مشاهده کنید ولی با نصب یک ویندوز مجازی روی سیستم عامل مک با استفاده از نرم افزارهایی مانند (vmware fusion و یا desktop parallel و ...) میتوانید ویدیوها را تماشا کنید.

13 - در صورت کپی از ویدیوها می توانم آن هارا در اختیار دوستانم قرار دهم؟

ویدیو ها رمزنگاری شده و فقط در کامپیوتر ویا تلفن همراه شما قابل مشاهده هستند، و در صورت استفاده از نرم افزارهای ضبط صفحه ، قسمت حقوقی گروه آموزشی جی تی آی، از طریق کدی که در تمام مدت ویدیو به صورت هایلایت و چرخشی در صفحه قرار دارد شما را متهم بر عدم رعایت قانون دانسته و با پیگرد قانونی مواجه خواهید شد.

در نظر داشته باشید در سیستم آموزشی جی تی آی به قدرت میتوان گفت مهم ترین امر در مسیر یادگیری شما انجام تکالیف و تصحیح توسط پشتیبان می باشد، و ویدیوها به تنهایی نمیتوانند باعث یادگیری صحیح شما باشند.

14 - آیا در صورت عدم تمایل به ادامه دوره هزینه دوره مستردد می گردد؟

هزینه دوره تا 72 ساعت پس از خرید دوره قابل استرداد می باشد.

15 - آیا محدودیتی در پرسیدن سوال در بخش پشتیبانی وجود دارد؟

خیر، تمام تلاش ما این است که پاسخ گوی تمام سوالات شما در بخش پشتیبانی باشیم.

16 - آیا امکان دارد امتحان تعیین سطح را تکرار کرد؟

بله، اما در صورتی که سطح شما به هر دلیلی مطابق با دوره ای که انتخاب کرده اید نباشد می توانید پس از مشاوره با پشتیبان نسبت به تغییر دوره خود اقدام کنید.

17 - آیا می توان همزمان در چند دوره به صورت موازی ثبت نام کرد؟

در مورد دوره های (IELTS) این امکان وجود دارد ولی در مورد دوره های عمومی توصیه نمی شود. البته در کنار دوره های آیلتس و یا عمومی شما میتوانید از دوره های مکمل مانند دوره ی گرامر یا دوره ی افعال و یا دوره های فیلم جهت افزایش وسعت و عمق یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنید.

18 - آیا می توان از نیمه دوم دوره آن را خریداری کرد؟

بله، ولی اکیدا توصیه می شود در صورت قبولی در هر سطحی از ابتدای دوره آغاز کنید زیرا دید جامع تری نسبت به دوره پیدا می کنید و مطالب به صورت به هم پیوسته در اختیار شما خواهد بود.

19 - آیا دوره رایگان (Starter) در بخش پشتیبانی نیز رایگان می باشد

بله، روند آموزشی در سطح مبتدی (Starter) کاملا مشابه به دوره های پولی جی تی آی می باشد. این سطح به طور کامل که شامل ویدیو ها، پشتیبانی، تکالیف می باشد در اختیار شما قرار دارد.

20 - آیا برای خرید بسته (Speaking) و (Writing) در IELTS نیاز به امتحان تعیین سطح وجود دارد؟

خیر، بسته های (Speaking) و (Writing) نیاز به امتحان تعیین سطح ندارند و شما می توانید به صورت جداگانه نسبت به تهیه این بسته ها اقدام کنید.

21 - آیا می توان فقط یک دوره خاص را در دوره های IELTS خریداری کرد؟

بله،شما می توانید به عنوان مثال فقط دوره Speaking  را جهت تقویت این مهارت به طور جداگانه خریداری کنید.

22 - آیا می توان بدون گذراندن دوره عمومی در دوره IELTS شرکت کرد؟

اگر سطح عمومی زبان شما  سطح Intermediate  و بالاتر باشد می توانید وارد دوره های IELTS  بشوید . ولی اگر سطح شما پایین تر از Intermediate  باشد بهتر است دوره عمومی را بگذرانید و پس از آمادگی لازم وارد دوره های IELTS  شوید. و یا در صورت محدود بودن زمان می توانید با مشاوران ما در مورد انتخاب دوره ی مناسب به نسبت هدف و شرایطتان بهتر تصمیم بگیرید.

23 - آیا شما دوره های حضوری نیز برگزار می کنید؟

خیر، تمام دوره های ما به صورت مجازی می باشند.

24 - آیا شما کلاس های خصوصی برگزار می کنید؟

خیر، سیستم آموزشی جی تی آی توانسته است در بستر آنلاین یک کلاس خصوصی تعاملی با عدم محدودیت زمانی و تکرار مطالب تدریس شده را برای شما فراهم کند، و با اعتقاد بر موثر بودن این سیستم نسبت به کلاس های خصوصی و حضوری، در کنار این سیستم،کلاس های حضوری و خصوصی برگزار نمی کند.