شماره ارتباطی برای مشاوره رایگان با اساتید(شنبه تا پنج شنبه بین ساعات 11 الی 13 و 18 الی 20) : 021-28423736
دسته بندی سایت
آموزش کار با سایت

آموزش کار با سایت

با سلام خدمت شما کاربران گرامی، در این صفحه با یک روند پله ای نحوه ی کار با سایت را مشاهده خواهید کرد.

 

1. بعد از ورود به سایت و صفحه ی اصلی سایت با آدرس englishgti.com تصویر پایین را خواهید دید. برای شروع و ثبت نام لطفا روی "ثبت نام" سمت پپ بالای تصویر کلیک کنید.

 

صفحه ی اصلی

 

2. بعد از کلیک رو دکمه ی ثبت نام با صفحه ی زیر مواجه خواهید شد، که باید تمام فیلدها را پر کنید.

- در قسمت نام و نام خانوادگی نام و نام خانوادگی شخصی خود را وارد کنید.

- شماره موبایل فعال خود را وارد کنید، چون برای تایید حساب کاربری برای شما کد تاییدیه پیامک خواهد شد.

- در قسمت بعدی پسورد دلخواه خود را که بیشتر از 8 کاراکتر باشد وارد کنید.

" کاربران گرامی که خارج از کشور هستند، به دلیل عدم ارسال پیامک به خارج از کشور، لطفا برای تایید حساب کاربری با کارشناس پشتیبانی (سمت راست پایین صفحه) ارتباط بگیرند. "

 

ثبت نام

3. بعد از پر کردن فیلدها و فشردن دکمه ی ثبت نام، به صفحه ی بعد منتقل می شوید، که باید کد چهار رقمی که برای شما پیامک می شود را وارد کنید، تا حساب شما تایید شود.
" در صورت عدم ارسال پیامک با بیش از 5 دقیقه فاصله از ثبت اطلاعات، با کارشناسی پشتیبانی (سمت راست پایین وبسایت) ارتباط بگیرید. "

 

تاییدیه

 

4. بعد از وارد کردن کد تایید و فعالسازی حساب کاربری به صفحه ی اصلی سایت منتقل خواهید شد. که با توجه به بالای سایت سمت چپ، نام کاربری خود، دکمه ی پنل کاربری و دکمه ی خروج را خواهید دید.

فعالسازی

 

5. برای اطلاع از دوره ها میتوانید از منوی بالای سایت که سطح دوره ها لیست شده اند اقدام کنید، و یا برای خرید پکیجی دوره ها و برخورداری از تخفیف پکیجی با کمی اسکرول صفحه بخش پکیج ها را خواهید دید.

پکیج ها

6. در صورتی که سطح فعلی خودتان را نمی دانید، از منوی بالای سایت(بخش سطوح) ، به قسمت تعیین سطح بروید و تعیین سطح را انجام دهید.

تعیین سطح موجود، تعیین سطح استاندارد آکسفورد با 40 سوال است که لطفا تمامی 40 سوال را پاسخ داده و تصحیح را فشار دهید.

 

 

7. بعد از پاسخ دهی به تمام 40 سوال و فشردن دکمه ی تصحیح امتحان، نمره و سطح پیشنهادی شما نمایش داده میشود، که توصیه ما شروع از سطح ذکر شده است.

در صورت نیاز به مشاوره بیشتر و یا تعیین سطح تلفنی ، شنبه تا پنج شنبه بین ساعات 11-13 و 18-20 میتوانید با شماره مرکز مشاوره 

تماس گرفته و با اساتید مستقیم مشاوره کنید.

تلفن: 28423736-021

8. بعد از اطمینان از سطح خودتان، برای ثبت نام و شروع از منوی بالای صفحه ی اصلی سایت، سطح مورد نظر خود را انتخاب کنید. (فرض میکنیم کاربر تست قصد شرکت در سطح پیش متوسطه را دارد و روی سطح پیش متوسطه کلیک کرده است)، در این صورت با صفحه ی زیر که لیست دوره های پیش متوسطه است روبرو خواهید شد.

پیش متوسطه لیست

 

9. بعد از انتخاب سطح و ورود به صفحه ی دوره های لیست شده، دوره ی مد نظر خود را انتخاب کنید.(در صورتی که با توجه به سطح پیشنهادی تعیین سطح اقدام به خرید میکنید، توصیه می شود حتما از دوره اول هر سطحی شروع کنید.)

روی دوره ی مد نظر کلیک کنید تا وارد صفحه اصلی دوره بشوید.

پیش متوسطه

10. در بالای صفحه، ویدیو توضیح دوره وجود دارد، سمت راست توضیحات دوره نوشته شده است، و کمی پایین تر می توانید توضیحات دوره را مطالعه کنید، بعد از توضیحات دوره، دروس، تکالیف و امتحانات لیست شده اند، که به دلیل عدم ثبت نام شما، برای شما فعال نیستند.

پس لطفا از بالای صفحه ، بخش ثبت نام و خرید دوره را کلیک کنید.

فاکتور

11. بعد از کلیک روی ثبت نام و خرید دوره، صفحه ی فاکتور دوره برای شما نمایش داده میشود.

- صورت داشتن کد تخفیف ، کد را در بخش مربوطه وارد کنید و اعمال را بزنید.

- برای خرید، تیک فسمت قوانین را زده و پرداخت را بزنید، به بانک منتقل شده و با وارد کردن اطلاعات خود واریز را انجام دهید.

پنل1

12. بعد از واریز مبلغ و خرید دوره، به صفحه ی پنل کاربری منتقل خواهید شد. که دوره ی خریداری شده را می توانید ببینید. 

در بخش چپ منوی کاربری خود را میبیند که هر کدام برای شما کاربردی دارند.

ویدیوهای من

13. برای دانلود ویدیو دورس وارد بخش "دانلود ویدیو دوره ها" بشید  و بعد از دیدن دوره های ثبت نامی، دوره ی مد نظر خودتون رو انتخاب کنید.

دانلود

14. بعد از کلیک روی دوره ی مد نظر خودتون، نام دروس و لینک دانلود دروس را مشاهده خواهید کرد. اگر تازه دوره را شروع کرده اید، فقط درس 1 برای شما فعال خواهد بود، که با کلیک روی کلمه دانلود، میتوانید ویدیو درس را دانلود کنید.

- برای فعال شدن دروس بعد، باید تکالیفی که آخر ویدیو ذکر میشود را انجام دهید و برای استاد ارسال کنید، استاد تکالیف شمارا تصحیح میکنند، اشتباهاتتان را توضیح میدهند، و در صورتی که اشتباهات شما زیاد نباشد، درس بعد را برای شما باز خواهند کرد، در غیر این صورت از شما خواهند خواست تا دوباره با توجه به توضیح اشتباهات تکالیف را انجام داده و ارسال کنید.

- برای مشاهده تکالیف هر درس میتوانید وارد صفحه ی دوره شوید(پنل کاربری-> انتخاب دوره مد نظر) با اسکرول به پایین لیست دروس و تکالیف وامتحانات را میبینید با کلیک روی تکلیف هر درسی که میخواهید صفحه ی توضیح تکلیف نمایش داده میشود.

15. بعد از انجام تکالیف برای تصحیح شدن توسط استاد باید از قسمت پنل کاربری وارد تیکت پشتیبانی بشوید.

16. بعد از کلیک روی تیکت پشتیبانی با صفحه ی بالا مواجه خواهید شد، در صورت وجود تیکت قبلی، تیکت ها در این صفحه لیست خواهند شد.

- برای ارسال تیکت جدید، ایجاد تیکت جدید را بزنید، در صفحه ی بعد دوره های شما لیست خواهند شد، دوره ی مد نظر خود که قصد ارسال تکالیف آن، یا پرسش سوال از استادش را دارید انتخاب کنید.

صفحه تیکت

17. بعد از انتخاب دوره با صفحه ی بالا روبرو می شوید، که ساختاری مانند ایمیل دارد. 

- بخش های عنوان و متن را تکمیل کنید. در عنوان را میتوانید اسم درس مربوط به تکلیف را بنویسید.

- برای ارسال فایل (عکس، پی دی اف، صدا و ...) از بخش ضمیمه ها میتوانید اقدام کنید.
- در صورت ورود با تلفن همراه، بعد از فشردن ضمیمه میتوانید دوربین را انتخاب کرده و مستقیم از صفحه ی تکلیف خود عکس گرفته و ارسال کنید.

18. دقت کنید بعضی از دروس در کنار تکلیف، در صفحه ی دوره، امتحان هم دارند، که سعی کنید قبل از ارسال تکلیف امتحان را انجام داده و نمره قبولی را بگیرید.

 باز شدن لینک درس بعد منوط به قبولی در امتحان(در صورت وجود) و انجام صحیح تکالیف است.

دقت کنید بعضی از دوره های مانند( گرامر، افعال و ساختارها، آنالیز فیلم ها) تکلیف ندارند. و برای باز شدن ویدیو بعد، باید بعد از هر درس امتحان آن را قبول شوید، تا به صورت اتوماتیک ویدیو بعد برای شما فعال شود.

19. برای انجام امتحان، وارد صفحه ی دوره شوید.

صفحه دروه به امتحان

20. روی "لینک ورود به امتحان" کلیک کنید، و وارد صفحه ی امتحان شوید. امتحان های هم چند گزینه ای هستند و هم جای خالی.

تمامی سوالات را پاسخ دهید و روی تصحیح کلیک کنید.

- بعد از فشردن تصحیح میتوانید نمره خود، و سوالاتی که اشتباه پاسخ داده اید را ببینید. اما پاسخ صحیح را نمیتوانید ببینید، برای اطلاع از پاسخ صحیح از طریق تیکت از استاد بخواهید برای شما پاسخ های اشتباه را توضیح دهد. اساس این امتحانات سنجش کلی و تدریس اشتباهات است، نه تصحیح آن ها.

 

در صورتی که سوالی دارید، از طریق پشتیبانی سایت( گوشه ی سمت راست پایین سایت) از کارشناسان سوال کنید.

منتشر شده : ۱۳۹۸/۹/۱۲
دسته بندی : صفحات وبسایت
نویسنده : مدیریت سایت