شماره ارتباطی برای مشاوره رایگان با اساتید(شنبه تا پنج شنبه بین ساعات 11 الی 13 و 18 الی 20) : 021-28423736
دسته بندی سایت

چرا دوره های آموزش زبان ما؟

سیستم های آموزشی در سراسر جهان در سال های اخیر به روش های متنوع و مختلفی سعی در آموزش زبان داشته اند. از آموزش زبان در 10 جلسه گرفته تا موسساتی که با برگزاری کلاس های حضوری و نیمه حضوری با بهره گیری از روش های مختلف سعی در برطرف کردن این نیاز مبرم جامعه داشته اند. تمام این سیستم ها با وجود توانایی هایی که در آموزش داشته اند کمبود های فراوانی را نیز با خود یدک می کشند که در بسیاری از موارد منجر به توقف یادگیری در زبان آموزان می گردد. برای مثال می توان به زمان برگزاری کلاس ها،هزینه بالای کلاس های (عمومی و بالاخص خصوصی)، ایاب و ذهاب، ناهمگون بودن دانش آموزان( چه از نظر سطح زبان آموزان و چه از نظر تفاوت های سنی زبان آموزان)، تعداد بالای دانش آموزان در کلاس های درس، نبود امکانات کافی در کلاس ها، عدم هماهنگی بین اساتید، سرعت پیشرفت درس و سرعت پیشرفت زبان آموزان، نبود زمان کافی برای رسیدگی به اشکالات و سوالات زبان آموزان اشاره کرد.

در کنار این مسائل که در کلاس های فیزیکی تبدیل به دغدغه برای زبان آموزان شده است، پس از ظهور اینترنت و آغاز آموزش های مجازی بسیاری از موسسات و افراد حقیقی نیز بر آن شدند که با استفاده از اینترنت به آموزش مجازی بپردازند که این نیز به نوبه خود مشکلاتی را به همراه داشت. نبود یک دوره آموزشی مدون و از قبل برنامه ریزی شده از بارزترین نکات آموزش های مجازی موجود در کشور به شمار می رود. در کنار این عدم ارائه پشتیبانی لازم برای دروس ارائه شده و نبود یک سیستم برای ارزشیابی دانش آموزان و حصول اطمینان از یادگیری آنها نیز یکی دیگر از کاستی های بزرگ آموزش های مجازی این روزهای ایران به شمار می رود.

ما در گروه آموزشی GTI   بر آن شدیم که با علم به مشکلات موجود به راه کاری مناسب و عملی برای حل این مشکلات دست پیدا کنیم. این گروه با بیش از نیم قرن تجربه عملی در زمینه تدریس زبان و با بهره گیری از به روزترین روش های آموزش زبان و اتکا به علم روز دنیا و پس از صرف سه سال زمان مداوم و مستمر موفق به طراحی دوره هایی شده است که در نوع خود بی نظیر بوده و برای اولین بار در سطح ملی ارائه می گردد. ما در گروه GTI   تمام تلاش خود را به کار برده ایم تا بتوانیم تمامی مشکلات زبان آموزان را تا حد امکان بر طرف کنیم و امکان یادگیری زبان با روشی اصولی و موثر را فراهم آوریم.

دوره های EnglishGTI   شامل بیش از 7200 دقیقه ویدئو آموزشی ضبط شده می باشد که در سطوح عمومی در دوره های Starter  ، Elementary )که به صورت رایگان و با پشتیبانی در اختیار هموطنان قرار دارد)، Pre-Intermediate ، Intermediate  و Upper-Intermediate  ودر دوره های تخصصی IELTS  که شامل هر چهار مهارت Speaking، Reading، Writing و Listening  می باشد، در اختیار هموطنان عزیز می باشد.

جهت استفاده از این دوره های کافیست شما به صورت کاملا مجازی و با مراجعه به وبسایت www.englishgti.com   امتحان تعیین سطح داده و پس از مشخص شدن سطح خود اقدام به خرید و آغاز دوره نمایید. در گروه GTI  ما تضمین می کنیم که با پی گیری های مرتب و پاسخگویی به تمامی سوال های شما به صورت آنلاین و کاملا اختصاصی مسیر یادگیری زبان را برای شما به مراتب هموارتر از گذشته کنیم.

روال کار در GTI  به شکلی است که شما بعد از خریداری بسته مذکور تنها به ویدئو های درس اول دوره دسترسی خواهید داشت و پس از اتمام ویدئو های و انجام تمرینات مذکور در ویدئو و تایید پشتیبان مربوطه نسبت به کامل و بی نقص بودن کارتان، شما مجاز خواهید بود به سراغ دروس بعدی موجود در دوره خود بروید. ما سعی کرده ایم که با استفاده از روش های آموزشی جدید تمام مشکلات ذکر شده بر سر راه زبان آموزان را برطرف کنیم و برای آنها شرایطی را فراهم آوریم که بتوانند در شرایط دلخواه و با بهره گیری از مجرب ترین اساتید زبان ایران و به کارگیری بهترین روش های پشتیبانی آموزشی به بهینه ترین شکل ممکن زبان را بیاموزند.